Hotel Janne home page

Laipni aicināti Viesnīcā

Janne Hotel ir neliela, stilīga 3 zvaigžņu viesnīca, kas piedāvā naktsmītnes par pieejamu cenu ar ērtu, omulīgu un viesmīlīgu vidi. Viesnīca iejutusies 100 gadus vecā ēkā ar bagātu vēsturi, pilnībā izremontēta 2014. gada jūlijā, saglabājot savu vēsturisko mantojumu – seno ķieģeļu sienas un griestu velves.

Janne Hotel ir vieta ceļotājiem, kas mīl īpašu interjeru, tā dekoratīvos elementus mēs izvēlējāmies ar mīlošu uzmanību detaļām. Viesnīcas numuri un telpas ir aprīkotas ar restaurētām mēbelēm, pašdarinātiem galdiem no Singer šujmašīnām un citām senlaicīgām lietām, piemēram, Mercedes rakstāmmašīnām.

Viesnīca atrodas Rīgas klusā un zaļā  rajonā – Āgenskalnā. Netālu no viesnīcas atrodas vēsturiskais Āgenskalna tirgus, kurā ir iespējams nopirkt Latvijas ekoloģiski tīrus produktus no vietējiem pārdevējiem. Blakus viesnīcai atrodas arhitektūras piemineklis – Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca. Rīgas vecpilsēta ir sasniedzama 10 minūšu laikā ar sabiedrisko transportu, 5.trolejbusa pietura atrodas tieši iepretīm viesnīcai. Dabas un pastaigu cienītāji novērtēs pārsteidzošo Māras dīķi un populāro Arkādijas parku, kas atrodas tikai 500 metru attālumā. Netālu Jūs varat atrast arī moderno un stilīgo Kalnciema kvartālu – daļa no unikālā Eiropas koka arhitektūras mantojuma, kurā katru sestdienu notiek amatnieku tirdziņi un koncerti.

Uz viesnīcas jumtiem sastopami pavisam īpaši iemītnieki – bites. Gada siltākajos mēnešos ikviens interesents aicināts iepazīties ar bitēm, kā arī nogaršot Āgenskalna Jumtu medu. Piecos bišu stropos ievāktais medus 2018. gadā ieguva titulu “Garšīgākais Latvijas medus”.

Laipni aicināti viesnīcā “JANNE”!